Виробнича практика, перша сходинка до гарантованого високооплачуваного робочого місця

17:19, 19-03-2024

Добігає до завершення виробнича практика здобувачів освіти 3 курсу спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Виробнича практика є обов’язковою  частиною  навчального процессу та  важливою формою підготовки.  Саме  під час практики сьогоднішні здобувачі, майбутні фахівці мають можливість продемонструвати потенційним роботодавцям свої здібності та отримані під час навчання навички. Це найкращий період аби отримати необхідний досвід,  заявити про свої конкурентні переваги та покласти початок професійної кар’єри.

Місцями  проходження практики нашими здобувачами є підприємства-партнери кафедри, які зацікавлені у професіоналізмі наших випускників і поповнені ринку праці кваліфікованими фахівцями