Вітаємо переможців Відкритої університетської студентської олімпіади з англійської мови

13:00, 20-03-2024

З 12 по 14 березня 2024 року в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій проводилась Відкрита університетська студентська  олімпіада з англійської мови. Більш ніж вісімдесят студентів з усіх чотирьох інститутів зареєструвались на сайті університету, щоб взяти участь в олімпіаді. Завдання олімпіади розроблялись викладачами кафедри Англійської мови і дорівнювали рівню В2 за міжнародним стандартом.

Олімпіада проходила у два тури. Перший тур включав завдання з аудіювання, читання та лексико-граматичний тест. Хід олімпіади вчергове довів, що викладачі кафедри Англійської мови добре обізнані з інформаційними технологіями, адже учасники реєструвались у Google Class та отримували доступ до Google Disc, де були розміщені завдання.

Двадцять два учасники олімпіади, набравши більше 220 балів, стали щасливчиками поборотись у другому турі, який передбачав перевірку навичок усного мовлення. Це був справжній челендж, адже потрібно було переглянути 3-хвилинне відео, де журналіст ділився враженнями про екстремальні види спорту, світові парки розваг, відчуття під час довгих перельотів, погодні умови в різних штатах Америки та життя емігрантів за кордоном, і протягом трьох хвилин прокоментувати почуте і побачене.

Варто сказати, що всі учасники другого туру продемонстрували чудові навички вільного володіння англійською мовою, і перед членами журі стояло нелегке завдання: обрати кращих з кращих, проте олімпіада, як і будь-який інший конкурс має на меті визначити переможців. Отже, ними стали:

• Сербіна Анастасія – І місце, ПД-12,
  • Жутник Анастасія – І місце, ТЦР-12,
  • Лукашевич Дмитро- ІІ місце, МТД-11,
  • Новохатський Ілля – ІІ місце, ПД-23,
  • Погребняк Богдан – ІІІ місце, ТЦР-11,
  • Літвінов Олександр – ІІІ місце, ТЦР-13.

Вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів у майбутньому!

Крім Дипломів за призові місця ці студенти отримають Сертифікати, що засвідчують їхній рівень В2.

Слід відмітити, що такі студенти, як:

• Закарадзе Максим, ТЦР- 12,
  • Саломатов Михайло, СЗД- 11,
  • Зайцева Катерина, ТЦР -11,
  • Войтишин Артем, БСД- 12,
  • Лютц Марія, ТЦР-11,
  • Манченко Ілля, КНД- 11,
  • Халін Володимир, ШІД- 12,
  • Северин Ростислав, ШІД-22,

отримають теж Сертифікати із зазначеним рівнем В2 згідно набраних балів, адже цей рівень підтверджує, що студенти можуть легко і спонтанно спілкуватися англійською мовою, вони достатньо досвідчені, щоб ефективно працювати в міжнародних компаніях, вміють порозумітись і швидко знайти шляхи вирішення проблем у більшості ситуацій, як у повсякденному житті так і  в професійному контексті.

Ми гордимось вами, наші дорогі студенти, і вдячні вам за  компетентність, наполегливість, бажання вчитись і розвиватись!

Успішних злетів вам і надалі!