Всебічно-розвинені особистості на кафедрі Інтернет-технологій як запорука щасливого майбутнього країни

13:20, 20-03-2024

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ЕСЕ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ «МІЙ ШЕВЧЕНКО»

Студентка кафедри Інтернет-технологій староста групи ІТД-11 Фещук Христина взяла участь у VI Всеукраїнському конкурсі есе студентської молоді «Мій Шевченко». На конкурс приймалися творчі роботи в жанрі есе, що розкривають тему конкурсу і є самостійним, особистісним осмисленням постаті великого Кобзаря, значення його творчої спадщини.

Фещук Христина здобула перемогу в номінації «Простий, відомий геній за вуаллю однотонності». «…Символічну силу мають пророчі слова Шевченка «Не вмре України ні слава, ні воля». Вони передають незламність національної самосвідомості українського народу. Шевченко виражає переконання, що незважаючи на усі випробування та тиски, Україна не загине, адже в її серці завжди житимуть слава та воля. Ці пророчі слова підносять дух нації і надихають українців продовжувати боротьбу за свої ідеали та незалежність. Слова стають своєрідним закликом до єдності українського народу в складних періодах його історії. Кожен українець має вірити у краще, а також пам'ятати пророцтво Кобзаря:

«І на оновленійземлі
Врага не
 буде, супостата,
 буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі!»

Такий результат говорить сам за себе – талановита людина талановита в усьому. Саме такі студенти навчаються в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій – творчі, здібні, талановиті, які вміють поєднувати навчання і захоплення.

Бажаєш приєднатися до команди талановитих студентів?!

Тоді обирай освітньо-професійну програму

ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій!!!