Вступ 2024: Вибір спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» – вибір кар’єри шляхетного служіння Україні

17:50, 23-03-2024

Людині неможливо дати чужі крила –
вона повинна виростити свої!

Початок весни щороку ознаменовує собою пошукову активізацію випускників щодо вибору майбутньої професії, і, відповідно, спеціальності та закладу вищої освіти, що її пропонують та забезпечують.

У мінливому сьогоденні є речі, характерною особливістю яких є постійність, безперервність, обов’язковість та стратегічність. Серед них – публічне управління, тобто управління державою. У сучасних умовах воно набуває значимості не лише як фахова діяльність, а й як філігранний процес управлінської майстерності та мистецтва управління. Це й не дивно, адже від ефективності й результативності такого управління безпосередньо залежить стратегічне майбутнє держави, країни, громадян.

Для України значимість публічного управління суттєво зросла нині, в контексті активної фази російської війни. У повоєнний час саме публічне управління визначатиме подальшу діалектику та стратегію функціонування Української держави.

Зрозуміло, що сферу публічного управління «олюднюють» публічні службовці – професійно підготовлені люди, що свідомо обрали своєю професією служіння Українському народу, Україні, Українській державі. Зрозуміло, що виконання професійних обов’язків у сфері публічного управління вимагає наявності відповідних знань, умінь та навичок.

Здобути їх та удосконалити наявні чи розвинути нові уміння та навички можливо в процесі реалізації освітньої діяльності за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій.

Навчання за цією програмою на кафедрі публічного управління та адміністрування нашого університету – це:

• відповідально: свідомий підхід до оволодіння професійною програмою – необхідна передумова успішної освітньої індивідуальної траєкторії, особистісного самоменеджменту, професійного становлення і професіонального зростання;
  • сучасно: наполегливість та невтомність у навчанні – запорука конкурентоспроможності на посадах в органах публічного управління;
  • престижно: можливість долучитися до реалізації пріоритетних стратегічних реформ та оновлення повоєнної України як держави сталого розвитку та демократичної соціально орієнтованої країни;
  • цікаво: активна участь в освітньому процесі, яка стимулює розкриття творчого особистісного потенціалу кожного вступника, а згодом і здобувача вищої освіти;
  • захоплююче: процес постійного удосконалення комунікативної партнерської взаємодії зі студентами-колегами та викладачами;
  • життєво: практична складова освітньої діяльності, що гарантує об’єктивну перевірку компетентнісного потенціалу кожного здобувача вищої освіти – майбутнього професіонала у сфері публічного управління та адміністрування;
  • амбіційно: обов’язок бути відповідальним, допитливим та вмотивованим;
  • незабутньо: освітня діяльність яскравий та неповторний етап в житті кожного здобувача вищої освіти;
  • шляхетно: служіння Українській державі та Українському народу як спосіб максимальної самореалізації та соціальної відповідальності…

Можна продовжити цей ряд переваг навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

І ТИ, АБІТУРІЄНТЕ, ми переконані, зробиш це, свідомо визначивши для себе переваги реалізації власної освітньої діяльності саме за цією спеціальністю на кафедрі публічного управління та адміністрування в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій.

Хочемо тобі побажати пам’ятати просту мудру істину:

Доля – це твій вибір, плюс твій характер!

Ти – це те, що ти робиш!

Ти – це той, в кого себе перетвориш!

Ти – це твій вибір!

Нехай ТВІЙ вибір буде правильним!

Кафедра публічного управління та адміністрування

Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ!