Вступ 2024: Строки проведення вступних іспитів у магістратуру

15:31, 28-03-2024

Абітурієнти для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра на основі освітнього ступеня бакалавра (НРК6), освітнього ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) (НРК7), які бажають узяти участь у конкурсному відборі на навчання за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки у 2024 році, мають скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

Єдиний вступний іспит міститиме два блоки: тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської за вибором вступника).

ЄФВВ - єдине фахове вступне випробування, що передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху в галузі 12 Інформаційні технології.

Обов’язковою умовою складання ЄВІ та ЄФВВ є реєстрація вступника приймальною комісією закладу вищої освіти.

Реєстрація для складання магістерських тестів розпочинається 7 травня (з 900) та закінчується о 1800 29 травня.

Також для вступників, які не змогли зареєструватись в основний період реєстрації, буде передбачений додатковий період реєстрації, що триватиме з 17 до 21 червня.

Кожен зареєстрований учасник отримає екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника».

Строки проведення магістерських тестів

Вступні випробування проводяться в два етапи: основна сесія та додаткова сесія. Основна сесія ЄВІ буде проводитися з 24 червня до 15 липня, додаткова – з  31 липня до 14 серпня.

Фаховий іспит для осіб, які беруть участь у конкурсному відборі виключно на місця кошти фізичних або юридичних осіб, проводиться з 31 липня до 18:00 10 серпня.

Строки прийому документів і реєстрації електронних кабінетів

Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться з 1 липня.

Документ про попередню освіту має бути внесений до реєстрації першої заяви вступника на відповідній основі вступу.

Реєстрація заяв вступників для участі в конкурсному відборі розпочинається 31 липня та закінчується о 1800 14 серпня.

Кафедра Комп’ютерних наук запрошує на навчання в магістратуру цілеспрямованих та зацікавлених в особистому розвитку абітурієнтів та студентів! Інноваційний зміст навчання на кафедрі забезпечує ефективне використання різноманітних інформаційних ресурсів, що створює можливість отримання випускникам високооплачуваних робочих місць після закінчення університету.

#умовивступу #вступнамагістра