Виробнича практика третьокурсників Системного аналізу успішно завершена

21:21, 28-03-2024

24 березня 2024 року студенти групи САД-31 завершили проходження виробничої практики і успішно звітують про виконання програми та індивідуального завдання.

У зв'язку зі збільшенням попиту аналітиків на ринку праці, роботодавці активно шукають молодих, добре підготовлених випускників спеціальностей Системного аналізу та пропонують можливості проходження практики ще зі студентських років. У результаті проходження виробничої практики студенти набувають практичних вмінь та навичок, які сприятимуть поглибленню та закріпленню теоретичних знань, отриманих в університеті.

В цьому році наші третьокурсники ознайомились з діяльністю таких компаній міста Києва, які погодились прийняти участь у підготовці студентів:

ТОВ «Mobius ERP» - яка є офіційним представником в Україні компанії “ODOO” (Бельгія). ODOO - це набір програмних засобів для управління бізнесом, які включають управління взаємовідносинами з клієнтами, електронну комерцію, виставлення рахунків, бухгалтерський облік, виробництво, склад, управління проектами та управління запасами.

Студенти пройшли курси ODOO, отримали навички роботи з ERP системою. Пройшли базовий теоретичний курс. Ознайомились з практичними методами впровадження типового функціоналу.

ТОВ Консультаційно-Торгівельний Будинок «ЄВРОБІЗНЕССТАНДАРТ» (Україна).

Студенти-третьокурсники ознайомились з головними організаційними та технологічними процесами у відділах компанії, ознайомились з наявним програмним забезпеченням (інформаційними системами, базами даних тощо), яке використовується на підприємстві  та іншими видами забезпечення, які впливають на діяльність підприємства.

Під час практики наші студенти продемонстрували здатність комплексного бачення діяльності. Вони активно застосовували теоретичні знання в практичних ситуаціях, а також ефективно співпрацювали з командою та адаптувалися до різних умов. Здатність аналізувати та вирішувати проблеми виявилася важливою складовою успішної роботи з проектами та системами.

Випускники загальноосвітніх шкіл та коледжів 2024 року, майбутні абітурієнти! Запрошуємо до вступу на навчання на нашу кафедру Системного аналізу та приєднатися до нашого дружнього студентського співтовариства!