Державний іспит з кібербезпеки та захисту інформації в 2024 році: кафедра СІКЗ ДУІКТ готує своїх випускників до успіху

18:39, 31-03-2024

Зацікавленість вступників 2024 року в одержанні високоякісної освіти в галузі ІТ–технологій за спеціальністю 125 «Кібербезпека та захисту інформації» з успіхом реалізується на Кафедрі систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно–комунікаційних технологій».

Вступ на навчання на нашу кафедру гарантує одержання необхідних знань та практичних навичок з кібербезпеки, що забезпечують одержання першого робочого місця вже в процесі навчання на старших курсах університету.

Заданням кафедри є підготовка висококваліфікованого фахівці – спеціаліста з кібербезпеки та захисту інформації, здатного ефективно вирішити завдання за посадою в галузі ІТ-технологій та успішно конкурувати за перше робоче місце в провідних ІТ – компаніях світу.

Зовсім скоро, 2024 року, випускники закладів освіти вперше складатимуть єдиний державний кваліфікаційний іспит (ЄДКІ) з кібербезпеки та захисту інформації.

Єдиний державний кваліфікаційний іспит (ЄДКІ) з кібербезпеки – це обов'язковий іспит для випускників бакалаврату за спеціальністю 125 "Кібербезпека та захист інформації".

Програма ЄДКІ з кібербезпеки включає такі теми:

• Законодавча та нормативно-правова база, державні та міжнародні вимоги, практики і стандарти в галузі інформаційної та/або кібербезпеки
  • Інформаційні технології в інформаційній та/або кібербезпеці
  • Безпека інформаційно-комунікаційних систем
  • Комплексні системи захисту інформації
  • Управління інформаційною та/або кібербезпекою
  • Криптографічний захист інформації
  • Технічний захист інформації

У 2024 році ЄДКІ з кібербезпеки буде проведено 25 квітня.

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту (СІКЗ) Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій активно готує своїх студентів–випускників до успішного складання цього важливого іспиту.

Навчання на кафедрі СІКЗ – це ґрунтовна системна та цілеспрямована підготовка з усіх тем, що входять до програми ЄДКІ:

• Основи кібербезпеки
  • Захист інформації в комп'ютерних системах
  • Криптографія
  • Комплексні системи захисту інформації
  • Мережева безпека
  • Адміністрування систем захисту інформації
  • Розслідування кіберінцидентів

Колектив кафедри СІКЗ Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій впевнений, що її випускники успішно складуть ЄДКІ з кібербезпеки 2024 року та прикладає для цього цілеспрямовані зусилля.

Запрошуємо вступників до навчання на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.