Кафедра економіки продовжує знайомство з абітурієнтами.

18:50, 31-03-2024

Розуміючи складність вибору освітнього шляху, ми традиційно навесні відвідуємо навчальні заклади, щоб ознайомити учнів з програмою "Економіка ІТ-бізнесу".

Нещодавно ми мали надзвичайну нагоду відвідати три видатні навчальні заклади Миронівки: Миронівський ліцей №3, Миронівський ліцей №2, та Миронівський ліцей імені Т.Г.Шевченка.

Ці зустрічі дозволили нам познайомитися з неймовірно талановитими та амбітними випускниками, які зараз стоять на порозі важливого вибору свого майбутнього освітнього та професійного шляху.

В рамках  візиту, ми мали можливість поділитися з учнями інформацією про наші освітні програми, зокрема, про переваги і можливості, які відкриває сфера ІТ та економіки. ІT- бізнес продовжує бути найбільш привабливим і прибутковим в Україні та світі. Спеціальність "Економіка" дає найкращі знання з того, як керувати цим бізнесом. Звичайно, для успіху потрібно розумітись у цифровізації, знати провідні мови програмування, володіти інструментами штучного інтелекту і таргетованого маркетингу. Ми навчимо Вас саме тому, що знадобиться для реалізації професійних амбіцій. Відкривайте можливості цифрових технологій разом з нами і ви завжди будете попереду!

Було надзвичайно натхненно бачити  зацікавлення випускників, а також слухати про їхні мрії, плани на майбутнє. Учні ділились думками - як вони бачать свій внесок у розвиток цифрової економіки нашої країни.

Кожен з ліцеїв, які ми відвідали, зустрів нас тепло та гостинно. Ми дякуємо адміністрації та вчителям за можливість зустрітися з майбутніми абітурієнтами та обговорити з ними плани на майбутнє.

Ці зустрічі дали нам ще більше мотивації та натхнення продовжувати нашу роботу, допомагаючи молоді зробити обґрунтований вибір щодо освіти та кар'єри.

Ми з нетерпінням чекаємо на майбутнє співробітництво з випускниками шкіл Миронівки. Віримо, що серед учнів є майбутні лідери, які зроблять вагомий внесок в  економічне процвітання України. Ви - майбутнє нашої Держави і ми пишаємося можливістю допомагати на шляху здійснення Ваших мрій.