Лабораторія кафедри Робототехніки та технічних систем

18:56, 31-03-2024

На кафедрі Робототехніки та технічних систем запрацювала лабораторія «Інтелектуальної робототехніки», яка створена завдяки співпраці з компаніями роботодавцями: ТОВ «НПП Енергія» та ТОВ «СИМІТЕКС». Ці компанії зацікавлені у випускниках нашої кафедри та працюють з інтектуальними системами візуалізації, розпізнавання образів та роботизованих систем для потреб Збройних Сил України.

Лабораторія створена як гнучка платформа, яка легко розгортається у будь якому приміщені та має: 6 ноутбуків, 3 графічних планшети, стенд для програмування робототехнічних задач на мовах програмування С++ та Assembler. В лабораторії розгорнута система візуалізації, яка складається з мультимедійного проектору та екрану. Також лабораторія підключена до бездротового високошвидкісного Інтернету зі швидкістю 5 Гбіт/сек.

На обладнанні лабораторії передбачено проведення практичних і лабораторних занять з декількох профільних дисциплін кафедри. Також є можливість студентам самостійно створювати власні робототехнічні та програмні проекти.

Навчання на кафедрі проводиться за принципом 50% підготовки теоретичної та 50% практичної. Представники компаній залучені до викладання профільних дисциплін, як носії практичних знань.

Чекаємо Вас на навчання до нашого універсистету!