Фахівець у галузі підприємництва та торгівлі – справжній управлінець сучасності!

12:01, 01-04-2024

Свідомий вибір професії - важливий крок, що визначає доросле життя кожної людини. Яку професію обрати і як бути затребуваним на ринку праці в майбутньому? Яка професія принесе стабільність та фінансове зростання? В умовах економічної кризи, великий відсоток абітурієнтів обирають спеціальність  076 «Підприємництво та торгівля». Саме в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій на кафедрі «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності»  студенти, не з третього, а першого року, починають вивчати дисципліни професійної та практичної підготовки: «Основи підприємництва», «Менеджмент та адміністрування», «Маркетинг», «Економіка та організація підприємницької діяльності», «Правові основи бізнесу», «Товарознавство на ринку товарів та послуг». Креативні та успішні викладачі  читають дисципліни, що формують у них soft-skills: «Групова динаміка», «Ділові комунікації», «Технології створення та ведення власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», а 20% матеріалу по дисциплінам кафедри, циклу професійної підготовки, викладається студентам англійською мовою.

Теоретична підготовка ґрунтується на результатах останніх наукових досліджень та наукових розробок, враховує нормативно-правові аспекти та зміни, які постійно оновлюються в області провадження підприємницької, торговельної та біржової діяльності з метою урахування сучасних тенденцій розвитку економіки та ефективного функціонування господарюючих суб’єктів.

Практичні заняття проходять із залученням практиків-виробників та власників бізнесу, які безпосередньо передають студентам власний досвід роботи на різних посадах. Кафедра багато років плідно співпрацює з ТОВ «М.Е.ДОК» та КП «Дебет Плюс».

Нагадаємо, з 14 березня розпочалася реєстрація на вступ – 2024! Вступники виконуватимуть сертифікаційну роботу НМТ в один день у два етапи, кожен з яких триватиме по 120 хвилин, з перервою у 20 хвилин після першого етапу.

Сертифікаційна робота НМТ міститиме завдання з чотирьох навчальних предметів: обов’язкових — українська мова, математика та історія України, і одна дисципліна на вибір - українська література, іноземна мова.

Якщо Ви бажаєте навчатися інноваційно, бути фінансово незалежним і започаткувати власний бізнес, отримувати знання та навички, які сформують Вас компетентними, прогресивними, сучасними та затребуваними на ринку праці, то Ваш вибір – це Підприємництво, торгівля та біржова діяльність!