Науковий гурток з робототехніки під керівництвом Миколи Валентиновича Сича впроваджує нові можливості для студентів

12:08, 01-04-2024

На кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки продовжує свою роботу науковий гурток з робототехніки, який став справжньою меккою для творчих розробок та винаходів. Цей гурток під керівництвом старшого викладача кафедри, Миколи Валентиновича Сича, здобуває все більшу популярність серед студентів завдяки своїм захоплюючим проектам та незмінному професіоналізму керівника.

Микола Валентинович Сич, який відомий як професійний інженер, програміст та викладач, не лише улюблений серед студентів кафедри, а й людина, завжди готова вирішити будь-яку задачу. Його ініціатива по впровадженню новітніх технологій у навчальний процес вразила усіх. Завдяки зусиллям Старшого викладача та підтримці колег з ІТ сфери, гурток отримав у своє розпорядження 3D принтер, що відкриває безмежні можливості для студентів. Тепер вони можуть самостійно друкувати свої проекти та ідеї.

Сьогодні учасники гуртка отримали цікаве завдання: виявити та усунути проблему з 3D принтером, яка призводить до витоку пластику у hot-end(і), щоб продовжити друк. Ця задача спрямована на розвиток їхніх навичок і допоможе краще зрозуміти принципи роботи принтера. На майбутніх заняттях учасники гуртка планують розробляти 3D креслення та втілювати свої найнесподіваніші мрії за допомогою принтера. Роль 3D друку у сучасному житті стає все більш неоціненною, оскільки такі пристрої використовуються навіть для друку будинків та продуктів харчування.

Микола Валентинович запрошує студентів у захопливу подорож у 3D королівство, де вони зможуть розкрити свій потенціал та відкрити для себе нові технології. Навчаючись на заняттях з робототехніки, бакалаври і магістри не лише розширюють свій світогляд та зустрічають нових друзів, але й швидко вчаться новим технологіям, граючи та експериментуючи. Кожне заняття гуртка стає справжнім святом, де під керівництвом талановитого педагога студенти відкривають для себе дивовижний світ робототехніки та інновацій.