ІІ місце у турнірі з шахів підтверджує високий рівень підготовки студентів кафедри інженерії програмного забезпечення

12:43, 01-04-2024

27 березня 2024 відбувся Кубок директора інституту ІТ з шахів.

Друге місце у Кубку директора посів студент першого курсу освітньої програми "Інженерія програмного забезпечення" — Зубко Ілля з групи ПД-13.

А все тому, що шахи та програмування мають багато спільних рис — обидва вимагають

• стратегічного мислення,
  • логіки,
  • аналітичних навичок.

Багато програмістів використовують гру в шахи як спосіб розвивати свої когнітивні здібності та покращувати прийняття рішень.

Цей приклад показує, що розвивати свої навички можна не лише за допомогою навчальних курсів, але й через захоплюючі хобі.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

Якщо Ви цікавитеся програмуванням, розробкою ігор та застосунків і хочете отримати ґрунтовні знання для забезпеченого майбутнього, то Вам до нас — освітня програма «Інженерія програмного забезпечення», спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення.