Кафедра Штучного інтелекту – запрошує на навчання

20:14, 07-04-2024

Мрієш творити майбутнє? Зроби крок до мрії з ДУІКТ!

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) запрошує абітурієнтів на кафедру штучного інтелекту!

Чому ШІ?

Це напрямок, який змінює світ! ШІ використовується в медицині, фінансах, транспорті, освіті та багатьох інших сферах.

Це динамічна та швидко зростаюча галузь! Попит на фахівців зі ШІ постійно зростає, тому випускники кафедри ШІ ДУІКТ завжди будуть затребувані на ринку праці.

Це захоплююча та інтелектуальна сфера! Вивчення ШІ дає можливість вирішувати складні задачі та творити нові технології.

В Україні спеціалізація у сфері ШІ дуже потрібна! Наша країна має великий потенціал для розвитку цієї галузі, і саме зараз настав час стати частиною цього процесу.

Навчаючись на кафедрі Штучного інтелекту ви зможете розраховувати на:

• Стипендії для кращих студентів.
  • Гранти на наукові дослідження.
  • Співпрацю з провідними IT-компаніями України.
  • Практику у відомих ІТ-компаніях

Випускники кафедри ШІ ДУІКТ мають високі шанси на працевлаштування в провідних IT-компаніях України та світу. Наші партнери: EPAM Systems, Grid Dynamics, SoftServe, GlobalLogic, Huawei Ukraine, Cisco, Hewlett-Packard, KHARKIV IT CLUSTER.

Не пропусти свій шанс стати частиною команди ДУІКТ та творити майбутнє штучного інтелекту!

Детальніше про кафедру ШІ ДУІКТ: