Вступ 2024: Вступ до аспірантури в 2024 році на спеціальність Комп’ютерні науки

10:25, 10-04-2024

В цьому році вступ до аспірантури відбуватиметься через конкурсні випробування, зокрема з іноземної мови та за тестом загальної навчальної компетентності, згідно з оновленим Порядком прийому.

Для того, щоб вступити до аспірантури необхідно: надати результати Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) за 2023 або 2024 рік. Оцінка за іноземну мову має бути не менше ніж 130 балів, а за тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) — не менше ніж 100 балів. Результати ЄВІ будуть автоматично внесені до вашої картки в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у ЄВІ, здійснюється у приймальній комісії ДУІКТ з 7 до 29 травня (для участі в основній сесії) і з 17 до 21 червня (для участі в додатковій сесії ー у цей період матимуть змогу зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити під час основного періоду реєстрації) за умови особистої присутності вступника або дистанційно.

Консультацію можна отримати на кафедрі Комп’ютерних наук вул. Солом'янська 7, кабінети 103, 104, 132, 221, а також Ви можете звернутись за консультацією по телефону: 063-47-47-924 (Viber, Telegram) та електронною поштою Email: vish_vv@ukr.net та у приймальній комісії ДУІКТ: електронна пошта vstup.dut@gmail.com, +38(066)227-46-60 (Viber, Telegram) або телефон (044) 249-25-91.

Календар, програми та ЄВІ — єдині вступні форми як для вступників магістратури, так і аспірантури. Ознайомитися з деталями можна на сайті УЦОЯО.  (https://testportal.gov.ua/vstupni-do-magistratury-2024/ )

Вступники, які вже мають міжнародні сертифікати з іноземної мови (TOEFL, IELTS, Cambridge English, TestDaF, DELF, DALF) на рівні B2 чи вище не складають іспит з іноземної мови. Зазначені сертифікати розглядаються як еквівалент вступного іспиту з іноземної мови на найвищий бал. Інформацію про міжнародний сертифікат також буде внесено до ЄДЕБО.

Такі вступники можуть проходити інші вступні випробування до аспірантури і не складають ЄВІ.

Дізнатися більше про Порядок прийому і подальші кроки (https://mon.gov.ua/ua/tag/vstupna-kampaniya-2024).

Бажаємо успіху!

#вступ2024