ДУІКТ запрошує долучитись до проєкту «Al Lab» від компанії-партнера «Агромат»

15:56, 12-04-2024

18 квітня 2024 р. о 14.00 в онлайн форматі відбудеться зустріч з представниками компанії-партнера «Агромат»,  на якій буде представлено сучасний проєкт «AL LAB». Студенти нашого Університету запрошуються до участі у цьому проєкті.

Мета проєкту: залучення активної студентської молоді для отримання практичного досвіду цифровізації бізнес-процесів під керівництвом співробітників різних підрозділів комапнії «Агромат».

На що націлений проєкт «AL LAB»:

• на знання та навички використання інструментів штучного інтелекту для цифровізації бізнесу;
  • на способи інтеграції інструментів штучного інтелекту в діяльність компанії;
  • на практичний досвід використання інноваційних технологій

Участь у проєкті планується у таких форматах:

• Гібридний режим: комбінація онлайн-зустрічей для оперативного обговорення завдань
  • Спринти: використання тижневих-двотижневих спринтів для планування, розробки та тетсування проєктів зі штучного інтелекту ;
  • Стендапи: короткі зустрічі для оновлення

Головні переваги проєкту ««AL LAB»:

• Стипендія від Компанії від 5000 грн. протягом 2-х місяці
  • Опанування більш ніж 30-ма цифровими інструментами
  • Можливість працевлаштування в українську компанію «Агромат», яка є безперечним лідером в продажах

Зазначимо, що кафедра Економіки Державного університету інфрормаційно-комунікаційних технологій плідно співпрацює з компанією «Агромат». Проєкт «AL LAB» -  не єдиний напрям співпраці. Керівники НR відділу компанії були з гостьовими лекціями в нашому Університеті, студенти другого і третього курсів нещодавно проходили практику. Дякуємо компаніям-партнерам за відкриття нових можливостей для наших студентів.

Підключитись до конференції ZOOM

• Ідентифікатор конференції: 860 3865 8862