Укр.

Секрети успішного інтерв'ю в ІТ: як показати свої навички та досвід ефективно

11:41, 10-05-2024

В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій за підтримки найбільшої ІТ компанії в Україні EPAM Systems – партнера  кафедри інженерії програмного забезпечення до 14 травня 2024 року відкрито реєстрацію на майстер-клас з проходження співбесіди в ІТ компанію.

Реєстрація за посиланням:

І вже 15 травня 2024 року на Дні кар’єри в ДУІКТ відвідай майстер-клас від представника компанії EPAM Systems та отримай подарунок за найкраще питання.

Ти дізнаєшся:

• Які етапи включає процес співбесіди?
  • Скільки часу зазвичай триває кожен етап співбесіди?
  • Які критерії оцінювання тестового завдання?
  • Чи лайв-кодинг є нормальною практикою на співбесіді?
  • Які критерії використовуються для оцінки кандидатів під час співбесіди?
  • Як довго потрібно чекати відповіді після співбесіди?
  • Чи надає компанія розгорнутий фідбек?
  • Чи є в співбесіді питання, пов’язані з управлінням часом?
  • Які ред-флеги є найбільш частими у кандидатів?
  • Яка різниця у співбесідах між кандидатами на позицію трейні та джуніор рівня?
  • Чи варто спробувати пожартувати під час співбесіди?
  • Які можливості для професійного розвитку та навчання надає компанія?
  • Які проекти або завдання можна очікувати в ролі початківця-стажера?
  • Яка культура компанії та команди? Як вибудовано співпрацю та комунікацію?
  • Які плюшки надає ІТ компанія?
  • Як оцінюється робота співробітників та як відбувається кар'єрний розвиток?
  • Чи є можливість працювати в режимі дистанційно або гнучкого графіку?
  • Чи є можливість участі в конференціях, семінарах або тренінгах за рахунок компанії?
  • Яким чином компанія сприяє work-life balance своїх співробітників?

Ці та багато інших питань допоможуть студентам отримати більш детальну інформацію про компанію та робоче середовище, що допоможе прийняти обґрунтоване рішення щодо стратегії проходження інтерв’ю при працевлаштуванні.