Укр.

Нам один рік!

08:39, 09-02-2016

Колектив кафедри Прикладного програмування відсвяткував перший день народження! Нам один рік!

На день народження прийнято підводити підсумки. За цей короткий відрізок часу ми маємо свої здобутки та свої перемоги: наші студенти взяли участь в олімпіаді з програмування «KPI-Open 2015».

За перший семестр 17 студентів другого курсу вже отримали сертифікати від CyberBionic systematics в рамках дисципліни «Об’єктно-орієнтоване програмування», пройшовши курс C# Starter. А в курсі Web-дизайн пройшли сертифікацію з технологій HTML та CSS, ще 20 студентів другого курсу.

На кафедрі працюють 6 гуртків: основи програмування мовою Python, комп’ютерна математика, хмарні технології в програмуванні, мова програмування С# , теоретичні та прикладні аспекти побудови програмних систем, радіо та комп’ютерна техніка. Завершили роботу курси з С# Starter та Java.

Кафедра успішно співпрацює з однією з найбільших ІТ-компанії (аутсорсинговою компанією) EPAM. В ДУТ відкрито тренінговий центр від EPAM, перші 60 слухачів пройшли навчання, 25 з яких працевлаштовані.

Кафедра отримала ліцензію від Microsoft, реалізувавши можливість студентів та викладачів Університету працювати в хмарному середовищі Office 365.

Студенти та викладачі беруть активну участь в міжнародних конференціях, тренінгах, семінарах, хакатонах, які проводять провідні ІТ-компанії.

Але найбільший наш здобуток – це ВИ, наші студенти та аспіранти! Ви, допитливі та розумні, цікаві та непосидючі, Ви змушуєте нас шукати нові форми та методи навчання, реалізовувати нові ідеї. Ми працюємо для Вас!

На сьогодні існує єдиний шлях для досягнення успіху в ІТ-індустрії: отримання глибоких теоретичних університетських знань та вмінь, що підкріпленні  практичними навичками.

Колектив кафедри Прикладного програмування ДУТ реалізує ці можливості для Вас!

Ви, наші студенти, у  нас найкращі, ми пишаємось Вами!