Як отримати Довідку про місце реєстрації та накласти на неї КЕП вступнику з ОСОБЛИВО НЕБЕЗПЕЧНИХ ТЕРИТОРІЙ для отримання права на КВОТУ-2

11:16, 22-07-2022

1. Завантажити додаток Дія.

2. ВСТУПНИКУ авторизуватися в додатку Дія за допомогою NFC та ІД-карти.

3. Активувати в додатку Дія, Дія-підпис.

4. За допомогою Дія-підпис отримати безкоштовний доступ до українського інтернету через CleanVPN.

5. За допомогою Дія-підпис авторизуватися на порталі Дія.

6. Створити особистий кабінет на порталі Дія. https://diia.gov.ua/

6а. Якщо при створені кабінету не приходить СМС, попросити когось із знайомих на підконтрольній території отримати код СМС підтвердження на його номер телефону і передати цей код Вам.

7. Сформувати на порталі Дія електронний витяг про зареєстроване місце проживання та завантажити його звідти в форматі pdfhttps://diia.gov.ua/.../vityag-z-reyestru-teritorialnoyi...

7а. Якщо Витяг не місить інформацію про місце проживання (надпис "Відомості відсутні"), то зробити фото папірця, який видавався разом з ІД-картою.

8. За допомогою Дія-підпис накласти КЕП вступника на файл витягу (та за необхідності на фото з пункту 7а) на порталі ІСЕІ. (з використанням налаштувань за замовчуваннямhttps://id.gov.ua/sign

8а. В разі використання КЕП від іншого надавача довірчих послуг на незахищеному (файловому) носієві після ідентифікації натиснути кнопку "Ні, обирати інший формат" та із запропонованого меню обрати "CAdES. Дані та підпис зберігаються в CMS файлі (*.p7s)". Всі інші параметри без змін.

9. Завантажити підписаний файл витягу (та за необхідності файл з фото з пункту 7а) з подвійним розширенням pdf. p7s

10. Надіслати файл(и) з КЕП вступника засобами електрозв'язку (ел-пошта та/або месенджери) для реєстрації права на пільгу та попросити підтвердити отримання.