День української писемності та мови у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій 2023

09:57, 28-10-2023

27 жовтня  об 11:00 , у День української писемності та мови відбувся традиційний радіодиктант національної єдності.

Текст "Дороги України" написала письменниця та лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко.

Читав диктант актор театру та кіно Олексій Гнатковський, актор театру та кіно, який зіграв Івана Довбуша у нещодавно показаному на широких екранах фільмі «Довбуш». Раніше він закликав українців долучитися до Радіодиктанту в TikTok та розказав, як готувався до Радіодиктанту.

У Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій завідувачі кафедр університету, керівники, працівники різних підрозділів, студенти на чолі із завідувачем кафедри української мови приєднались до радіодиктанту.

Організатори пропонують усім охочим відправити написаний диктант на перевірку. Для цього необхідно:

• надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Фахівець з підприємництва, торгівлі та біржової справи здійснює організацію підприємницької (у т.ч. торговельної та біржової) діяльності підприємства, вирішує проблеми формування ефективної загальної стратегії розвитку підприємства, обґрунтовує фінансово-економічну, товарну, збутову та кадрову підстратегії, визначає напрями підвищення ринкової вартості підприємства в умовах динамічного бізнес-середовища.

Фахівець може займати первинні посади на підприємствах різного профілю та організаційно-правової форми, в проектних організаціях, консультативних центрах, наукових та освітніх закладах.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність