Укр.

На святі весни

19:44, 09-03-2018

6 березня 2018 року у Державному університеті телекомунікацій на святковому концерті іноземні слухачі Підготовчого відділення взяли участь у привітанні всіх жінок зі святом весни.

Весна – час нових надій, пробудження природи, тепла і яскравих фарб. Вже зовсім скоро ясні і сонячні дні будуть радувати нас і заряджати гарним настроєм.

Жан-Батіста з Кот-д’Івуар та Патрік з Конго виконали пісню Stromae – Papaoutai

Кафедра української мови вітає всіх з весною!!!

Нехай перший пролісок подарує вам ніжність!
Весняне сонце подарує тепло!
А березневий вітер подарує надію,
І щастя, і радість, і тільки добро!
Хай зігрівають душу Вам красою Весни тендітні пелюстки,
І розливаються джерельною водою
Кохання й щастя гомінкі струмки

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси