Укр.

Участь у І Міжвузівській конференції для іноземних студентів “Системи освіти в країнах світу”

13:04, 18-05-2018

16 травня 2018 року іноземні слухачі Підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій стали учасниками І Міжвузівської конференції для іноземних студентів “Системи освіти в країнах світу”.

У конференції взяли участь студенти різних вищих навчальних закладів міста Києва, які приїхали з: Туреччини, Азербайджану, Узбекистану, Республіки Корея, Грузії, Ірану і, звичайно, Кот-д’Івуару, Алжирської Народної Демократичної Республіки та Демократичної Республіки Конго.

Зірімба Жан-Батіста з Кот-д’Івуару (науковий консультант – д.філол.н., доцент кафедри української мови ДУТ Грищенко І.В.) виступив з доповіддю “Шкільна система освіти Кот-д’Івуару”, Каубо Аімее з Демократичної Республіки Конго (науковий консультант – старший викладач кафедри української мови ДУТ Стежко С.О.)виступила з доповіддю “Освітня система Демократичної Республіки Конго”, Маліка Седкауі з Алжирської Народної Демократичної Республіки виступила з доповіддю “Початкова освіта Алжирської Народної Демократичної Республіки” (науковий консультант – старший викладач кафедри української мови ДУТ Векуа О.В.)

Після завершення конференції учасники отримали грамоти за участь.

Викладачі кафедри української мови Навчально-наукового інституту гуманітарних та природничих дисциплін вітають Зірімба Жан-Батіста з Кот-д’Івуару, Каубо Аімее та Маліка Седкауі з успішними виступами.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси