Кажуть, що в сучасному світі важко працевлаштуватися. Чесно? То не про наших студентів!

18:16, 14-02-2023

Ще в процесі навчання студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» мають можливість працевлаштуватися за фахом, зробивши перший крок в своїй кар’єрі!

Наших студентів чекає Державна установа «Урядовий контактний центр» і пропонує їм працевлаштуватися на посаду консультанта відділу обробки звернень по телефону, з метою подальшого працевлаштування.

Це стане хорошим кар’єрним кроком для старту в органах держаної влади!

Ще сумніваєтесь, куди піти навчатися?

У Державному університеті телекомунікацій і не таке можливо!

Долучайтеся до спільноти амбітних й перспективних студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»!

У ваших руках майбутнє нашої держави - України!