Як вдало скласти сесію: практичні поради

13:23, 13-12-2023

Закінчення першого семестру та підготовка до зимової сесії – це важливий період, який вимагає систематичності та ефективного управління часом. Кафедра публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій турбується за своїх студентів, а тому підготувала декілька порад, які можуть допомогти підготуватися до заліків та іспитів й успішно скласти зимову сесію:

1. Перегляньте ваші конспекти, підручники та інші навчальні матеріали, щоб упевнитися, що ви добро розумієте основні матеріали та теми дисциплін, які Ви вивчали протягом семестру, та з яких передбачається складання заліків та іспити.
  2. Створіть індивідуальний розклад для підготовки до заліків та іспитів, враховуючи всі зобов'язання та дедлайни. Розподіліть свій час так, щоб уникнути занадто великого навантаження у кінці семестру. Розплануйте свій час перед іспитами. Розділіть матеріал на невеликі частини та призначте час для їх повторення.
  3. Якщо у вас є останні заняття перед іспитами або консультації викладачів, активно беріть участь та запитуйте. Це може допомогти вам краще зрозуміти матеріал. Якщо у вас є питання або непорозуміння з певним матеріалом, не соромтеся звертатися до викладачів для отримання консультацій.
  4. Не забувайте враховувати короткі перерви під час навчання для відпочинку та відновлення енергії. Дбайте про своє фізичне та емоційне здоров'я. Регулярна фізична активність, здорове харчування та відпочинок допоможуть вам легше впоратися зі стресом. Важливо відводити час для відпочинку та відновлення енергії, особливо під час інтенсивної підготовки. Не занадто перенапружуйте себе. Збалансуйте навчання та відпочинок для підтримки фізичного та психічного здоров'я.
  5. Розгляньте можливість навчання в складі групи. Обговорення та взаємне викладання матеріалу можуть полегшити розуміння. Використовуйте додаткові джерела, такі як електронна бібліотека, підручники, платформу Moodl, для глибшого розуміння предмету.
  6. Створіть список тем або питань, які вам потрібно опанувати, і позначайте їх по мірі вивчення. Використовуйте підготовку до сесії для проходження тестів та виконання практичних завдань, щоб перевірити своє розуміння матеріалу.

Запам'ятайте, що підготовка до іспитів – це процес, і важливо розподілити завдання так, щоб уникнути стресу та забезпечити ефективне вивчення матеріалу. Зосередження, систематична підготовка та позитивний настрій допоможуть вам успішно впоратися з закінченням першого семестру та вивченням на зимовій сесії.

Удачі Вам на заліках та іспитах!