Захист кваліфікаційної роботи – вирішальний етап для магістрантів-випускників кафедри публічного управління та адміністрування

13:16, 05-01-2024

Початок нового 2024 року став вирішальним та підсумковим етапом навчання для магістрантів-випускників кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, адже саме на цей період випадає захист кваліфікаційних магістерських робіт, а згодом – отримання дипломів «Магістр публічного управління та адміністрування».

Захист кваліфікаційної магістерської роботи є важливою складовою академічного студентського життя та вимагає максимальних підготовки й концентрації. Кафедра публічного управління та адміністрування всіляко сприяє успішному завершенню навчання нашими випускниками, тому надає практичні поради для успішного проходження цього етапу. Отже, кожному магістранту необхідно усвідомити:

1. що без захисту якісного кваліфікаційного дослідження ступінь магістра ви не отримаєте;
  2. головними завданнями кваліфікаційної магістерської роботи є:
  • підтвердити рівень підготовки студента, достатній для отримання диплому;
  • відобразити ступінь освоєння матеріалу;
  • привнести нові відкриття і рекомендації в теоретичний і практичний світ науки;
  • провести дослідження актуального проблемного питання;
  • закріпити необхідні знання;
  • підготувати ґрунт для можливого написання докторської дисертації (це додаткова функція, яка потрібна не всім);
  1. кваліфікаційна магістерська робота, як наукова праця, повинна бути виконана у відповідній стилістиці: академічність, точність, лаконічність; відсутність жаргонізмів, емоційного забарвлення й інших варіацій міркувань «на вільну тему»;
  2. обов’язкова умова – структурованість роботи: титульна сторінка, план-зміст, перелік використовуваних скорочень, вступ, розділи, висновки, список використаних джерел та літератури, додатки (за наявності);
  3. серед інших умов актуальність, унікальність (плагіат не допустимий); достовірність посилань; грамотність тощо.
  4. необхідність комунікації з науковим керівником: звертайтеся до викладачів для консультацій та уточнення будь-яких питань щодо кваліфікаційної магістерської роботи – викладачі кафедри публічного управління та адміністрування завжди готові прийти на допомогу нашим студентам;
  5. організація та підтримка здоровʼя: забезпечте собі достатній сон та здорове харчування під час періоду підготовки та проведення захисту;
  6. необхідність стрес-менеджменту: використовуйте методи стрес-менеджменту, такі як медитація чи релаксація, щоб зберегти зосередженість та спокій;
  7. спокій та впевненість: зберігайте спокій та будьте впевненими у власних знаннях, адже компетенції, здобуті протягом навчання на кафедрі публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій дають змогу впевнено почувати себе на у фаховому середовищі та обійняти достойну посаду на сучасному ринку праці.

Кафедра публічного управління та адміністрування

пишається своїми випускниками

та зичить їм всіляких гараздів!