Бути магістром з публічного управління та адміністрування – це гордо, почесно та перспективно!

18:55, 02-02-2024

31 січня 2024 року в затишному актовому залі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбувся урочистий захід –  вручення дипломів випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти  спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

На урочистих зборах, присвячених врученню дипломів, добрі слова висловив ректор Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, доктор технічних наук, професор В.Б. Толубко, який відзначив актуальність та важливість спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» та високий рівень компетенцій магістрів – випускників кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. З теплими словами привітання звернувся також директор Навчально-наукового інституту В.А. Савченко, який відмітив цілеспрямованість та наполегливість наших випускників в отриманні магістерської вищої освіти (у багатьох вже не першої) в умовах військового стану; акцентував на специфіці спеціальності, особливо актуальної для держави в умовах сучасного глобалізованого світу. Крім того, до привітань долучилася завідувач кафедри публічного управління та адміністрування С.М. Петькун, яка побажала мігістрам особистих здобутків та звершень, успіхів, кар’єрного зростання, цікавих ідей для втілення. Не могла не привітати свою групу і куратор курсу Л.Г. Стороженко, яка наголосила на якісній фаховій підготовці магістрів та важливості посад, які вже обіймають наші випускники завдяки навчанню за спеціальністю в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій.

Цього року дипломи магістра публічного управління та адміністрування отримали 17 випускників, які продемонстрували високий рівень успішності у вивченні дисциплін, успішно склали ЄДКІ (єдиний державний кваліфікаційний іспит) та здійснили суттєві наукові розробки під час підготовки кваліфікаційних магістерських робіт, результати яких мають реальне практичне значення для використання у державному та приватному секторах.

Щиро дякуємо нашим випускникам за цікаво проведений час разом та спільні пошуки відповідей на непрості питання!

Сподіваємося на продовження спільної співпраці!

Чекаємо Вас на навчання в аспірантурі для здобуття наукового ступеня доктора філософії з публічного управління та адміністрування.

Нашій країні, в такий надскладний час, потрібні сильні, чесні, порядні та відповідальні управлінці!

Любимо Вас, цінуємо Вас, неймовірно горді нашими чудовими випускниками!!! Маємо надію, що саме завдяки Вам у нашій країні відбудуться позитивні зміни! Ваш кожен крок переростає у велику справу, що наближує нашу Перемогу. Пишаємося кожним з Вас!