Укр.

17:06, 06-02-2024

Захист відбудеться за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7; конференц-зала.

Науковий консультант:

• Нікіфоренко Володимир Степанович, доктор юридичних наук, доцент, заслужений юрист України, перший заступник Голови Державної прикордонної служби України.

Опоненти:

1. Семенченко Андрій Іванович, доктор наук з державного управління, професор, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК);
  2. Сальнікова Ольга Федорівна, доктор наук з державного управління, старший науковий співробітник, заступник начальника Головного управління військового співробітництва Збройних Сил України;
  3. Сіцінська Майя Володимирівна, доктор наук з державного управління, старший дослідник, керівник центру професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації