Укр.

Всеукраїнська студентська олімпіада з англійської мови

10:18, 06-02-2022

Продовжуючи добрі традиції проведення науково-освітніх заходів, гуртків наукового спрямування та різноманітних олімпіад, які дають можливість студентам проявити набуті знання, кафедра Англійської мови Державного університету Телекомунікацій оголошує про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови.

Порядок проведення оліпіади:

Дата та час проведення: 28.02.2022 року о 09:30.

Місце проведення: аудиторія 405.

Етапи олімпіади:

• письмовий етап – аудіювання, читання, лексико-граматичний тест;
  • усний етап – комунікативне повідомлення проблемного характеру та бесіда англійською мовою в межах запропонованої тематики.

Бажаючих взяти участь в олімпіаді, які володіють англійською мовою на рівні В1–С1 просимо зареєструватись: