Укр.

CAMBRIDGE DAY

14:50, 02-04-2015

31 березня науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов В.І. Качанов, І.О. Янченко, С.І. Кузьмич, І.А. Кубрак та В.І. Бокій взяли участь у VI Щорічній методичній конференції для вчителів англійської мови CAMBRIDGE DAY

Організаторами конференції виступили: Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press), Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment), представник видавництва Кембриджського університету компанія Лінгвіст. Робоча мова конференції – англійська. Досвідченими викладачами Кембриджського університету було проведено лекції стосовно мотивації студентів щодо вивчення англійської мови, а також щодо формату міжнародних іспитів з англійської мови.

Під час конференції викладачі мали можливість поспілкуватися з досвідченими міжнародними тренерами, переглянути виставку навчальних та екзаменаційних матеріалів від видавництва Кембриджського університету, а також познайомитися з представниками екзаменаційних центрів Cambridge English.

Учасники конференції отримали сертифікати та гарний настрій!