7 причин, чому варто вчити англійську мову

12:10, 28-02-2023

Роль англійської мови у сучасному світі дуже велика. Зовсім нещодавно вона була для нас іноземною мовою, а сьогодні вона є міжнародною. У всіх країнах світу вивченню англійської мови надають величезне значення. Майже кожен мріє вивчити їі хоча б на початковому рівні. Часи, коли можна було знати  лише одну мову і бути успішною людиною при цьому, давно пройшли. Сьогодні, якщо ти володієш англійською мовою, це значить що ти людина сучасна, просунута, мисляча, відповідаєш образу сучасної успішної особистості. Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей.

Підвищення ваших шансів на ринку праці

Якщо ви бажаєте знайти престижну та високооплачувану роботу, ви в обов’язковому порядку повинні володіти англійською мовою. Мало-мальськи кваліфікований спеціаліст, повинен знати мову, як мінімум, на розмовному рівні. При влаштуванні на роботу, коли ви заповнюєте анкету,  чи звертали ви увагу на графу "Володіння іноземними мовами"? Якщо ні — даремно!!! Знання іноземної мови — це вже половина успіху!!!

Можливість подорожувати без побоювання бути незрозумілим

Хоч раз в житті вам випаде нагода побувати за кордоном. Щоб ви  відчували себе впевнено серед місцевого населення — знання мови вам необхідне. Так ви зможете без проблем знайти дорогу, якщо загубилися, дізнатися яку-небудь інформацію у місцевого населення. Вивчення іноземних мов — це можливість подорожувати по світу, як цивілізована людина.

Робота за комп’ютером, у мережі інтернет

Досконале знання комп’ютера неможливе без знання англійської мови. Саме в ньому знаходяться всі програми. Та й вийшовши у мережу Інтернет, на іноземний сайт, ви зможете почерпнути набагато більше корисної інформації, розбираючись у мові: зможете аналізувати явища, події, різні погляди на речі. А он-лайн покупки на іноземних сайтах? Пристойна мотивація вивчення мови-адже шопінг на цих сайтах вигідний, не лише за ціною, але і за якістю товару.

Розширення кола спілкування

У час коли Інтернет є  майже у кожній точці світу, ми можемо спілкуватися з ким захочемо, якщо обидва знаємо одну мову. Хоча б заради можливості вільно спілкуватися і підтримувати відносини з людьми  з інших країн, має сенс вивчати іноземні мови.

Можливість дивитися фільми та слухати музику в оригіналі

Подумайте тільки, скільки ви втрачаєте дивлячись дубльовані фільми, читаючи книги в перекладі і не розуміючи про що співається в улюблених піснях! Але ж усього цього можна уникнути, якщо почати вивчати хоча б одну іноземну мову — англійську. На даний момент вона набула найбільшого поширення у світі.

Тренування пам’яті

Вправи для вивчення іноземної мови та запам’ятовування слів — найкращий тренажер для пам’яті. Вивчайте нові слова, вірші на іноземній мові, запам’ятовуйте вирази - це сприяє поліпшенню пам’яті. Щоденні уроки по 15 хвилин принесуть успіх.

Нові можливості

Ніколи не знаєш, які знання можуть знадобитися вам завтра, тому знання додаткової іноземної мови або навіть декількох, ніколи не завадять, особливо в бізнесі, кар’єрі, особистому житті, тощо.

Науково-методичне повідомлення підготував
старший викладач кафедри Англійської мови Петров О.А.