Укр.

Вітаємо студентів Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій з отриманням CERTIFICATE В2 з англійської мови

14:18, 09-11-2023

Студенти ДУІКТ, які старанно вивчають англійську мову отримують письмове підтвердження – сертифікат. Рівень підготовки студентів підтверджується отриманими сертифікатами від кафедри Англійської мови у співпраці з навчально-науковим центром мовного тестування. Сертифікати є своєрідним визнанням та відзнакою наполегливості та зосередженості.

З великою радістю і гордістю колектив кафедри Англійської мови та Навчально-науковий центр мовного тестування вітає вас і бажаємо успіху у всіх ваших подальших зусиллях.

З сертифікатами відкриваються двері до безліч можливостей. Нехай вони стануть кроком до нових висот у вашій освітній та професійній подорожі.

Вітаємо вас ще раз, і нехай цей момент буде невід'ємною частиною вашого незабутнього навчального шляху!