Укр.

Інформаційні засоби для оволодіння навичками говоріння англійською мовою

12:10, 23-11-2023

Оволодіння навичками говоріння англійською мовою є запорукою успіху, але інколи усне спілкування переходить у площину переписки і для того, щоб вибудувати себе навики успішного письма пропонуємо ознайомитися з інформаційними засобами, які можуть Вам у цьому посприяти.

Grammarly (www.grammarly.com) — заснована в Україні онлайн-платформа на основі штучного інтелекту для допомоги у спілкуванні англійською мовою, запущена 2009 року. Grammarly підвищує якість письмового спілкування, пропонуючи рекомендації щодо правильності, чіткості, захопливості та тону повідомлення. Платформа є безкоштовною і пропонує безліч можливостей для вдосконалення письмових навичок.

Коли мова йде про навички академічного письма, де вимоги є не тільки до правильності написання, але й до кількості слів, то чудовим інструментом для використання стане Word Counter (https://wordcounter.net/). На сайті є можливість вставити готовий текст або написати новий, в бічній панелі текст відразу аналізується: вказується кількість слів, кількість знаків, зазначається стиль письма та надається перелік ключових слів, які є в тексті, що може допомогти під час написання статей. Сайт працює ефективніше, якщо встановити розширення Grammarly для перевірки правильності написання.

Науково-методичне повідомлення підготувала
старший викладач кафедри Англійської мови ДУІКТ