Відкрита університетська студентська олімпіада з англійської мови

13:32, 28-02-2024

Продовжуючи добрі традиції проведення науково-освітніх заходів, гуртків наукового спрямування та різноманітних олімпіад, які дають можливість студентам проявити набуті знання, кафедра Англійської мови Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій оголошує про проведення:

І туру Відкритої університетської студентської олімпіади з англійської мови.

Порядок проведення олімпіади:

Дата та час проведення: 12.03.2024 року в 11:45

Місце проведення: аудиторія  211

Етапи олімпіади:

• письмовий етап – аудіювання, читання, лексико-граматичний тест;

II туру Відкритої університетської студентської олімпіади з англійської мови.

Порядок проведення олімпіади:

Дата та час проведення: 14.03.2024 року в 11:45

Місце проведення: аудиторія 405

Етапи олімпіади:

• усний етап – демонстрація відео та бесіда англійською мовою в межах запропонованої тематики.

Бажаючих взяти участь в олімпіаді, які володіють англійською мовою на рівні В1–В2, просимо зареєструватись за посиланням