Співпраця між Державним університетом телекомунікацій та спеціалізованою школою № 210 Оболонського району м. Києва

13:27, 06-03-2023

Співпраця закладів вищої освіти зі школами – це сучасна вимога часу. Школа закладає основи для майбутнього навчання в університеті, формування висококласного фахівця.

Взаємодія між освітніми закладами відбувається за такими напрямами:

• апробація навчальних і методичних посібників для учнів;
  • організація круглих столів, науково-практичних конференцій;
  • проведення агітаційно-просвітницької та профорієнтаційної роботи зі старшокласниками;
  • рецензування викладачами вишу науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук, залучення науковців закладу вищої освіти до роботи з обдарованою молоддю.

Таке партнерство завжди активізує, підвищує фахову майстерність педагогічних і науково-педагогічних працівників, сприяє зацікавленню учнів освітнім процесом.

Так, викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності завітали до спеціалізованої школи №210 Оболонського району м. Києва, де відбулася зустріч із одинадцятикласниками. Говорили про умови вступу до ЗВО у 2023 році. Завкафедри Тетяна Сидоренко та доцент кафедри Наталія Дубовик розповіли про навчання за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» й «Документознавство та інформаційна діяльність».

Кафедра готує спеціалістів, які мають потужні фахові знання у сфері управління інформаційно-документаційними системами, аналітичній та рекламній діяльності, роботі прес-служби та мас-медіа сучасного світу. По завершенню навчання випускники мають чітко сформовані практичні уміння й навички вільно працювати з системою електронного документообігу АСКОД, здійснювати інформаційно-аналітичну роботу, писати унікальні рекламні тексти державною та іноземними мовами. На кафедрі готують фахівців-практиків, які відразу зможуть виконувати поставлені перед ними завдання.

Саме зараз, коли світовий простір перенасичений інформаційними потоками, що дозволяють маніпулювати суспільною свідомістю, бакалаврам з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю, документознавцям запропоновано ряд престижних новітніх посад у переліку професій:

• інформаційний аналітик;
  • прес-секретар громадської чи політичної організації;
  • спічрайтер;
  • фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою;
  • експерт із суспільно-політичних питань.
  • спеціаліст інформаційного-аналітичного, кадрового підрозділів;
  • фахівець з управління електронним документообігом;
  • копірайтер зі знанням іноземної мови;
  • менеджер з реклами.

Викладачі наголосили, що більшість занять відведено для практичної підготовки студентів.

Ураховуючи виклики часу та європейську інтеграцію, посилено вивчення англійської мови: на 1-2 курсах для студентів заплановано три пари занять на тиждень, на 3-4 курсах здобувачі вищої освіти мають дві пари занять на тиждень іноземною мовою.

Для забезпечення якості проведення практичних занять створена сучасна навчально-лабораторна база «Віртуальний офіс». Це єдиний в Україні навчально-практичний майданчик, організований разом із партнером кафедри - Центром комп’ютерних технологій «ІнфоПлюс», де на надсучасні комп’ютери установлено ліцензійне програмне забезпечення системи електронного документообігу АСКОД. Згідно з указами Президента України та європейськими стандартами про екологію електронний документообіг впроваджують в усі установи нашої держави. І фахівці з навичками роботи в системі електронного документообігу – це актуальна вимога часу.

Шановні одинадцятикласники,
бажаємо успішно завершити шкільний курс навчання, достойно скласти національний мультипредметний тест
і вступити до омріяного закладу вищої освіти!

Чекаємо на Вас на навчання за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» чи «Документознавство та інформаційна діяльність»
у Державному університеті телекомунікацій!