12-16.06.2023 відбудеться захист кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на кафедрі Документознавства та інформаційної діяльності.

10:41, 06-06-2023

Шановні здобувачі вищої освіти,

захист кваліфікаційних робіт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відбудеться онлайн із застосуванням освітньої платформи Zoom.

Покликання-запрошення: https://us05web.zoom.us/j/84627154777?pwd=cW1ON1QxNXlCdTdQVndOMjIwYXB3Zz09

Код допуску: 232323

Під час захисту наукових робіт буде здійснюватися відеозапис.

Голова комісії:

Скальський Віталій Валерійович, директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, кандидат історичних наук.

Заступник голови комісії:

Сидоренко Тетяна Михайлівна, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

Члени комісії:

Січкаренко Галина Геннадіївна, професор кафедри документознавства та інформаційної діяльності;

Климова Катерина Іванівна, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності;

Дубовик Наталія Анатоліївна, доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

Секретар комісії:

Дубовчук Марина Володимирівна, завідувач навчальної лабораторії кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

Список здобувачів вищої освіти першого(бакалаврського) рівня денної форми навчання, які захищатимуть кваліфікаційні роботи 12.06.2023 року, початок о 10.00, ауд. 518

Бєлашова Анна Олександрівна

Бієнко Євгенія Олегівна

Богданович Катерина Андріївна