Навчання на кафедрі Документознавства та інформаційної діяльності – це перспектива успішного майбутнього

12:09, 09-06-2023

Щодня процес глобальної цифровізації вносить корективи в роботу соціальних структур, саме тому кафедра документознавства та інформаційної діяльності здійснює комплексну підготовку інформаційних аналітиків, документознавців, фахівців PR, які можуть з легкістю справлятися з новітніми інформаційними процесами, а головне –швидко адаптуватися до сучасних умов.

Щороку кафедра документознавства та інформаційної діяльності набирає все більшу популярність:

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності здійснює комплексну підготовку фахівців, які з легкістю зможуть розробляти, втілювати, а головне, забезпечувати функціонування документообігу в установі, збирати й структурувати вхідну інформацію, аналізувати та керувати інформаційними потоками, а також з легкістюі без жодних бар’єрів вести будь-які комунікаційні процеси.

Здобувачі вищої освіти кафедри документознавства та інформаційної діяльності отримують навички від висококваліфікованих викладачів, які глибоко й детально пояснюють системи аналітичних процесів, діловодні та PR-технології, управління системами електронного документообігу, особливості організації заходів із забезпечення інформаційної безпеки та достовірності інформації, а також всі етапи, пов’язані зі збереженням документів.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності оснащена інноваційною навчальною лабораторією «Віртуальний офіс», де в студентів є можливість ознайомитися з системою електронного документообігу  «АСКОД» й отримати ліцензійний сертифікат від фірми-розробника програмного забезпечення ПАТ ІнфоПлюс. Сертифікат – це гарантована можливість обійняти омріяну посаду!

Для закріплення набутих під час навчання навичок, починаючи з другого курсу, здобувачі вищої освіти кафедри документознавства та інформаційної діяльності проходять різні види практик у найкращих установах Києва.

Національний банк України, Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація, Міністерство у справах ветеранів України та інші державні й приватні установи з радістю приймають наших студентів на практику й дають змогу відчути себе повноцінними працівниками: закріпити навички вести електронний документообіг, опрацьовувати службову документацію, грамотно реєструвати вхідні, внутрішні та вихідні документи, а головне – набратися досвіду роботи в документаційно-інформаційній сфері.

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності пишається своїми студентами, адже вони активні й трудолюбиві, беруть участь в різних конкурсах та олімпіадах, відвідують велику кількість гуртків й отримують стипендії.

Здобувачка вищої освіти Дудок Лідія (3 курс, навчається за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю») отримує стипендію Президента України упродовж весняного навчального семестру 2023 року. Такі винагороди призначають студентам-відмінникам не даремно, а лише за високий рівень навчання.

Колектив кафедри документознавства та інформаційної діяльності щиро запрошує на навчання за освітніми програми: «Документознавство та інформаційна діяльність», «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю».

З нами Ви здобудете якісну освіту, на базах практик наберетеся шаленого досвіду, а згодом зможете працювати в установах нашої держави чи інших країн.

Памятайте, що інформація – це рушійна сила розвитку суспільства!

Шановні абітурієнти, за детальнішою інформацією звертайтеся:

(063)5050628, (097)3362856, е-mail: vtm76@ukr.net

Тетяна Сидоренко,
завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності

Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська, 7, каб. 508