Укр.

Участь стейкхолдерів у навчальному процесі кафедри документознавства та інформаційної діяльності

10:37, 16-10-2023

Стейкхолдери в освітньому процесі (від англ. stakeholders) ˗ це особи або організації, які зацікавлені у якісній підготовці фахівців закладом вищої освіти. Це перш за все роботодавці, випускники, представники органів державної та місцевої влади, громадські організації тощо.

Стейкхолдери кафедри надають пропозиції щодо покращення якості практичної підготовки здобувачів вищої освіти та необхідних компетенцій для опанування інноваціями в документаційно-інформаційній сфері.

На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності для студентів, що навчаються за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю» викладає навчальний курс «Теорія і практика зв’язків з громадськістю» доцент, президент ГО «Міжнародна Дипломатична Рада в Україні», волонтер, політична діячка Вікторія Паращенко. У Вікторії Миколаївни великий практичний досвід роботи в PR, тому про особливості організації зв’язків з громадськістю, якими знаннями й уміннями повинен володіти майбутній піарник, що головне у професії фахівця зі зв’язків з громадськістю вона розповість із першоджерел і на власному прикладі пояснить усі тонкощі мистецтва управління процесом комунікації між організацією та її цільовими групами.

Навчальні заняття зі стейкхолдерами – це особливий формат спілкування, співпраці здобувачів вищої освіти з викладачем, де старший наставник може поділитися практичним досвідом, новітніми технологіями зі створення рекламного матеріалу, організації політичної кампанії.