Укр.

Кураторські години на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності

13:49, 01-11-2023

Щотижня наставники груп проводять кураторські години. Тематика різна:

• Ознайомлення здобувачів вищої освіти з інноваційним змістом навчання на кафедрі.
  • Особливості організації навчального процесу в Університеті.
  • Запобігання булінгу та цькуванню в навчальній групі.
  • Дисципліни вільного вибору студента.
  • Особливості підготовки здобувачів до екзаменаційної сесії.
  • Правила допуску здобувачів до сесії.
  • Правила проведення іспиту.
  • Про екзаменаційні відомості та залікові книжки.
  • Умови перескладання іспиту.
  • Підстави нарахування стипендії здобувачам вищої освіти, які успішно склали сесію.
  • Особливості проходження практики студентів.
  • Підготовка до написання кваліфікаційних робіт.

Кураторська година – доречний і вагомий елемент навчально-виховного процесу. Це можливість поспілкуватися з наставником, одногрупниками; не зациклюватися на своїх проблемах, яких достатньо в кожного під час воєнного стану.

На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності навчаються здобувачі вищої освіти з різних регіонів України. Кураторська година – це гарна можливість ближче познайомитися, дізнатися про хобі одногрупників, про визначні місця регіонів, звідки родом студенти; обговорити нагальні питання.

Найбільшу увагу керівництво закладу приділяє проведенню кураторських годин на молодших курсах, коли молодь адаптується до умов навчання в закладі, до системи оцінювання, до проживання в гуртожитку, у цілому до життя в мегаполісі.

На фото кураторські години зі здобувачами вищої освіти першого та другого курсів проводять викл. Марина Дубовчук та доц. Алла Овсієнко:

Підтримуймо один одного, тримаймося один одного,

вірмо в себе – і до перемог!