Якісне навчання можливе тільки за безпечних умов

16:06, 03-03-2024

Україна перебуває в стані війни, але навчальний процес відбувається навіть за цих умов. Нашій державі потрібні грамотні фахівці з креативними ідеями.

Якісний навчання можливе тільки за безпечних умов! У Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій все для цього є:

• бомбосховища в приміщенні університету та гуртожитку;
  • закуплені одноразові захисні маски та респіратори;
  • медикаменти на випадок застосування хімічної чи біологічної зброї;
  • у достатній кількості завезена питна вода й сухпайки.

Головне: під час оголошення повітряної тривоги ніколи не панікувати. Із цією метою регулярно проводяться навчання з техніки безпеки.

Так, перед здобувачами вищої освіти, що навчаються на 1 курсі спеціальності 029 за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність», виступив інженер відділу охорони праці Ігнатко Андрій Іванович, який розповів про важливість дотримання правил безпеки під час повітряної тривоги. Потім студенти згідно з правилами руху спустилися до бомбосховища на закріплені за кафедрою документознавства та інформаційної діяльності місця.

Інженер відділу охорони праці ще раз наголосив, де найближчі виходи, через які студенти мають вийти у випадку пожежі або прямого влучання в будівлю Університету. Здобувачі вищої освіти продемонстрували належні навички поведінки під час повітряної тривоги.

Рідні наших вихованців можуть бути спокійні: такі тренувальні заходи створюють всі умови для безпечного навчання студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності!