Укр.

Тренінг “Впровадження систем автоматизації для вищих навчальних закладів”

13:37, 26-09-2016

Перехід до інформаційного суспільства, стрімке впровадження систем автоматизації і комп’ютерних технологій та розвиток програмних засобів ведення електронного документообігу забезпечує можливість спрощення рутинних процесів формування документів, автоматизацію пошукових функцій, підвищення надійності збереження інформативних даних.

Тому, 23 вересня 2016 року у м. Київ компанія Майкрософт Україна у партнерстві з Адміністрацією Президента України, Міністерством освіти і науки України та Американською Радою з міжнародної освіти проводила тренінг щодо впровадження систем автоматизації для вищих навчальних закладів під назвою “Впровадження систем автоматизації для вищих навчальних закладів”.

Захід був цікавий перш за все тим ВНЗ, які прагнуть поліпшити інфраструктуру навчального закладу та впровадити систему електронного документообігу в освітній та адміністративній сфері.

Впродовж тренінгу всіх учасників детально ознайомили з:

• Використанням функціоналу О365 вищими навчальними закладами на прикладі впровадження функціоналу у Донецькому національному університеті у м.Вінниця;
  • Використанням функціоналу SharePoint;
  • Використанням компонентів SharePoint в Системі Електронного Документообігу;
  • Системою електронного документообігу Адміністрації Президента України.

Даний захід відвідали завідувач кафедри Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності доцент С.М.Петькун та викладач дисципліни “Електронний документообіг” доцент О.О.Петров, які, крім позитивних вражень від заходу, отримали велику кількість важливої інформації про тенденції та перспективи впровадження систем електронного документообігу в навчальному процесі і системі адміністрування органів влади.