Укр.

Екскурсія у редакцію газети “Хрещатик” та “Вечірній Київ”

09:53, 05-12-2016

2 грудня 2016 року студенти які навчаються за освітніми програмами “Документознавство та інформаційна діяльність” та “Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю” відвідали редакцію газети Хрещатик та Вечірній Київ.

Основою підготовки фахівців у галузі інформаційної аналітики і зв’язків з громадськістю є професійні компетенції з таких питань, як: організація, принципи та види роботи в галузі інформаційно-аналітичної діяльності; організація, принципи та види роботи в галузі зв’язків з громадськістю; комунікативна діяльність.

Зі студентами зустрівся в.о. головного редактора Максим Філіппов, який розповів історію створення газет, особливо зупинився на вмінні аналізувати та правдиво доносити до читача інформацію. Він наголосив, що газета – періодичний опублікований документ, що складається з випусків (номерів), які виходять через певні проміжки часу, і містять офіційні матеріали, оперативну інформацію, статті з актуальних суспільно-політичних, виробничих, наукових питань та літературні твори і рекламну інформацію

Заступник головного редактора Віталій Курінний розповів про шлях кожного номеру газети до читача, а саме: який матеріал розміщується на перших шпальтах, а який на останніх. Також заступник головного редактора розповів, що газетна сторінка поєднує два види комунікації: вербальну та візуальну, що забезпечує гармонійне сприйняття інформації.

За матеріальною конструкцією носія інформації газета – це не лише окремий її номер, але і комплект-група номерів, які вийшли за який-небудь проміжок часу: рік, квартал, місяць. В комплекті знаходить відображення складний комплекс особливостей змісту газети та її форми: тематики, публікацій, стилю, використання різноманітних жанрів публіцистики, форм передачі інформації, особливостей технології створення, оформлення тощо.

Студентами було відвідано IT-службу редакції, де вони мали змогу задати запитання до web-редактора.

Начальник відділу реклами Валентина Пушина розповіла студентам правила створення та розміщення реклами.

Щиро дякуємо працівникам редакції!