Укр.

Профорієнтаційна робота в школах №292 та 294 м. Києва

12:19, 20-06-2023

Зовсім скоро закінчиться основна сесія національного мультипредметного тесту, після виконання якого перед абітурієнтами постане одне з найважливіших рішень в їх житті - вибір майбутньої професії та способу досягнення своєї мети. Старший викладач кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій Яковець В.П. відвідав школу І-ІІІ ступенів №294 та школу №292 імені гетьмана Івана Мазепи Деснянського району Києва, щоб довести до відома учнів переваги навчання на кафедрі МВТ Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Учні дізнались про основні напрямки підготовки спеціальності 172 та про те, що для вступу на контрактну форму навчання за цією спеціальністю не обов'язково здавати НМТ, а також що вартість навчання набагато нижча в порівнянні з іншими навчальними закладами Києва. Учнів особливо зацікавило те, що на кафедрі вивчаються основи побудови телекомунікаційних мереж та мережевого програмування. Також цікавою для абітурієнтів виявилась інформація про поглиблене вивчення англійської мови на 1, 2 та 5 курсах.

Сподіваємось, що майбутні студенти отримають хороші результати з мультипредметного тесту та знайдуть своє покликання в Державному університеті телекомунікацій.