Укр.

Вступ 2024: Створення умов реалізації, впровадження в дію базових та здобутих компетенцій при навчанні на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій

10:11, 24-06-2023

Випускники коледжів, - молодші спеціалісти із спеціальності 172 «Електронні комунікації та радіотехніка» важливий об’єкт №1 профорієнтаційної роботи кафедри МВТ щодо залучення до Університету на навчання  фахівців за спорідненими спеціальностями.

Базові компетенції для опанування результатів у навчальному процесі кафедри МВТ формуються  у студентів 3-го курсу під час попереднього навчання, в тому числі це відповідні коледжі із спорідненою спеціальністю 172 «Електронні комунікації та радіотехніка».

Застосування базових компетенцій при навчанні на 3, 4 курсах створює для студентів однорідне, зручне та комфортне середовище у навчальному процесі. В результаті наукова робота, спілкування викладачів і студентів відбуваються за умови  максимальної концентрації наукових та педагогічних сил із мінімальною втратою часу при розгляді планових питань навчального процесу.

Так, у 2022 – 2023 навчальному році теми бакалаврських робіт, визначені із урахуванням попередньо сформованих базових компетенцій випускників коледжів щодо використання у телекомунікаційних системах: супутникового зв'язку, аналогового зв'язку, радіорелейного зв'язку, цифрового зв'язку, телефонного зв'язку, транкінгового зв'язку, телекомунікаційних протоколів.

Здобуті компетенції при навчанні на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій й інноваційний зміст навчання гарантують стовідсоткове отримання студентом  першого високооплачуваного робочого місця.

Запрошуємо Вас на навчання на кафедрі МОБІЛЬНИХ ТА ВІДЕОІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!