Укр.

Вступ 2024: Як реєструвати електронний кабінет вступника

12:02, 28-06-2023

Вступники подають заяви для вступу до закладів вищої освіти в електронній формі онлайн через електронні кабінети. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочинається 01 липня.

Для реєстрації кабінету потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою https://vstup.edbo.gov.ua/

Для реєстрації особистого електронного кабінету вступнику потрібно буде зазначити такі дані:

• адресу електронної пошти;
  • серію та номер документа про раніше здобуту освіту;
  • номер, PIN-код та рік отримання сертифіката НМТ/сертифіката ЗНО;
  • тип та номер (серію та номер) документа, що посвідчує особу, або реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) (у разі відсутності сертифікатів ЗНО/сертифіката НМТ).

Покрокова інструкція як зареєструвати електронний кабінет вступника

1. Зайдіть на сайт vstup.edbo.gov.ua та натисніть "Електронний кабінет вступника".
  2. Натисніть кнопку "Реєстрація".
  3. Вкажіть адресу електронної пошти та придумайте пароль.
  4. Оберіть відповідну категорію: "Вступ для здобуття Фахової передвищої освіти" (після 9 класу). "Вступ для здобуття Вищої, фахової передвищої освіти" (після 11 класу). "Вступ для здобуття Вищої освіти" (після коледжу, ПТУ).  "Вступ для здобуття Ступеня магістра" (після закінчення вишу).
  5. Вкажіть серію та номер документа про освіту, а також номер, Pin-код та рік сертифіката НМТ (ЗНО).
  6. Натисніть "Зареєструвати" та вкажіть документ для ідентифікації (паспорт, свідоцтво про народження).
  7. Перейдіть за посиланням з листа на електронній пошті для підтвердження реєстрації кабінету. Це потрібно зробити впродовж 15 хвилин.
  8. Після активації акаунту можна війти в особистий кабінет абітурієнта використовуючи логін і пароль. Перед поданням заяв до ВНЗ в особистому кабінеті вкажіть свій номер телефону та додайте фото розміром 3х4. Перевірте наявність сертифікатів ЗНО, НМТ.

Звертаємо Вашу увагу, що тільки за нашою спеціальністю 124 бюджетних місця!!!

На нашу кафедру можна вступити на 1, 2, 3 курси та в магістратуру без ЗНО, НМТ, ЄВІ, лише по мотиваційному листу з набагато меншою ціною за навчання в порівнянні з іншими навчальними закладами Києва.

Телефон завідуючої кафедри Руденко Наталії Вікторівни 068-219-50-50

Telegram: https://t.me/kaf_mob_ta_videoinf_tech