Укр.

Вступ 2024: Вступ до магістратури на кафедру Мобільних та відеоінформаційних технологій за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

17:42, 07-07-2023

Якщо Ви вступаєте до магістратури за державним замовленням на кафедру МВТ, то потрібно обовʼязково скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), який цьогоріч складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька або іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення. Для складання ЄВІ потрібно зареєструватись з 08 травня до 31 травня (до 18.00) та з 26 червня до 18 липня скласти його.

Для вступу на кафедру МВТ за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка за державним замовленням потрібно також обов'язково скласти  фахове вступне випробування та подати мотиваційний лист, а за кошти фізичних та/або юридичних осіб — подати до розгляду тільки мотиваційний лист. Зареєструватись на фахове вступне випробування потрібно одразу ж після створення електронного кабінету вступника до 16 липня 2023 р. Без реєстрації на фаховий іспит ви не зможете вступити до нас в магістратуру на бюджет.

Програма фахових вступних випробувань на кафедру МВТ за освітнью програмою «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення» зі спеціальності 172 Електронні комунікації та радіотехніка навчально-наукового інституту телекомунікаційних оприлюднено на сайті Державного університету   інформаційно-комунікаційних технологій в розділі приймальної комісії.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету.

Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій  на кафедру МВТ та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

У Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій мотиваційний лист подається на всі спеціальності. Відповідно до «Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році»мотиваційні листи не оцінюються, а розглядаються. Результати розгляду мотиваційних листів використовуються для впорядкування вступників у разі однакового конкурсного бала та пріоритетності заяв.

Фахові вступні випробування до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

на кафедру МВТ

за освітнью програмою «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення»

зі спеціальності 172 Електронні комунікації та радіотехніка

будуть проводитись з 17 липня до 28 липня включно.

Подати заяви на вступ можна буде з 31 липня до 21 серпня 2023 р.

Фахові вступні випробування з обраної спеціальності та освітньої програми складають всі вступники до магістратури, які претендують на місця державного бюджету за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка на кафедру МВТ за освітнью програмою «Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення».

Наші контакти:

Телефон (Viber / Telegram) +38 (068) 219-50-50