Укр.

Вступ 2024: Вступ на кафедру МВТ після складання НМТ: це твій шлях майбутнього бакалавра

08:41, 12-07-2023

Для вступу до закладу вищої освіти у 2023 році переважна більшість абітурієнтів має скласти національний мультипредметний тест.

Пропонуємо покроковий алгоритм дій вступника після проходження НМТ.

Реєстрація електронного кабінету

Цього року абсолютна більшість вступників подаватиме вступні заяви онлайн через електронні кабінети. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 01 липня.

Для реєстрації кабінету потрібно увійти на сторінку системи подання заяв в електронній формі.

Для створення кабінету необхідно вказати адресу електронної пошти, на яку надійде лист для активації доступу до кабінету, а також внести необхідні дані вступника – інформацію про сертифікат НМТ (ЗНО), свідоцтва про повну загальну середню освіту (атестата) тощо.

Реєстрація електронного кабінету вступника можлива з атестатом, виданим не раніше 1998 року. Якщо документ видано до 1998 року, то доведеться подавати заяву в паперовому вигляді безпосередньо в закладі освіти.

У випадках, коли відсутній сертифікат НМТ (ЗНО), вступнику необхідно зареєструвати електронний кабінет за документом, що посвідчує особу.

Завантаження документів до електронного кабінету

Після активації електронного кабінету потрібно ввести та завантажити таку інформацію про вступника: контактний номер телефону, кольорову фотокартку вступника, фотокопію додатка до свідоцтва / атестата про повну загальну середню освіту.

У разі наявності сертифіката ЗНО інших років необхідно також додати дані сертифіката (номер, PIN-код, рік) і додати цей документ.

Для допомоги вступникам під час подання заяв в електронній формі у приймальних комісіях будуть створені спеціальні консультаційні центри. У консультаційному центрі будь-якого закладу вищої освіти можна отримати допомогу щодо створення електронного кабінету, внесення заяв в електронній формі, завантаження додатка до документа про освіту, на основі якого відбувається вступ, тощо.

Подання заяв на вступ

Прийом заяв та документів від вступників розпочинається 19 липня (окрім вищих військових навчальних закладів, закладів зі специфічними умовами навчання, військових навчальних підрозділів) та закінчується о 18.00 31 липня 2023 року.

Важливо: вступники мають пам’ятати, що після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету вже неможливо. Тому краще пересвідчитися, що всі дані завантажені в електронний кабінет коректно.

Цьогоріч вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання в будь-який заклад вищої освіти без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які їх подають, та до 15 заяв на контракт.

Визначення пріоритету заяви

Вступ абітурієнтів на бюджет відбуватиметься з урахуванням визначених вступником пріоритетностей заяв.

У кожній з 5 заяв, які абітурієнт подає на бюджет, потрібно обов’язково встановити її пріоритетність – від 1 до 5, де 1 – це найвища пріоритетність (тобто виш і спеціальність, де вступник хоче здобувати освіту найбільше), а 5 – відповідно, найнижча, тобто найменш бажаний варіант.

За виставленими абітурієнтом пріоритетами визначається черговість розгляду заяви при вступі на бюджетні місця.

Важливо: вступники мають пам’ятати, що встановлення пріоритетності – важливий крок, адже змінити її після подання заяви неможливо.

Шановні абітурієнти обирайте першу пріоритетність на кафедру Мобільні та відеоінформаційні технології це твій шлях у майбутнє.

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Соломянська 7, каб. 136;

тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

або

приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:

Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136

з 9:00 до 17:00 в робочі дні!!!

НАГАДУЄМО ЩО САМЕ В ЦЬОМУ РОЦІ Є УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ВСТУПИТИ НА НАВЧАННЯ  на контракт 1, 2, 3 та 5 курс САМЕ НА КАФЕДРУ МВТ

лише за мотиваційним листом ( БЕЗ НМТ/ЗНО),

за 172 спеціальністю понад 120 бюджетних місць.

Запрошуємо Вас на навчання на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій за 172 спеціальністю  за освітніми програмами:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”

і

магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Наші контакти:

Телефон (Viber / Telegram) +38 (068) 219-50-50