Звертаємо увагу студентів новачків кафедри МВТ

17:52, 01-09-2023

Шановні першокурсники спеціальності 172 Електронні комунікації та радіотехніка!

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій вітає вас зі вступом!

Пропонуємо ознайомитись з деякими кроками, які полегшать вашу адаптацію до навчання

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

Розклад занять можна відслідковувати на сайті за посиланням, у мобільному додатку або телеграм-боті.

Щоб знайти розклад своєї групи, зайдіть у розділ "Розклад":

Далі оберіть пункт "Академ. групи":

На оновленій сторінці визначте параметри "Навчально-науковий інститут Телекомунікацій", ваш курс та назву групи:

Після цього ви побачите актуальний розклад занять. Зверніть увагу, що розклад може змінюватись, тому не забувайте перевіряти його напередодні.

КОРИСНІ КОНТАКТИ

Куратор групи - ваш найвірніший друг і помічник у навчальному процесі. Саме до куратора потрібно звертатися щодо відвідування занять, оплати навчання, потрібної інформації.

Контакти куратора можна знайти у навчальній групі в телеграм.

Куратор-студент - старшокурсник, який вже пройшов частину тернистого шляху студента і зможе допомогти у насущних питаннях і проблемах.

Завідувач кафедри займається організацією роботи викладачів та інших співробітників кафедри, акредитаціями освітніх програм, слідкує за актуальністю навчальних дисциплін та контролює якість викладання.

Контакти: Руденко Наталія Вікторівна, +380 68 219 50 50, кабінет 134. Звертатися варто лише в тому випадку, коли ваш куратор з певних причин не зміг надати допомогу!

Деканат - підрозділ, який займається документообігом всіх спеціальностей  інституту телекомунікацій. Сюди за довідками про навчання, за заліковками і студентськими, за договорами і журналом групи. Контакти: (044) 249-29-07, кабінет 108.

ІЄРАРХІЯ ГРУПИ ТА КОМУНІКАЦІЯ З ВИКЛАДАЧАМИ

У кожній навчальній групі має бути староста і замісник старости, до обов'язків яких входить організація навчальної взаємодії в групі, ведення обліку відвідуваності (журнал у деканаті), а також комунікація з куратором та викладачами.

Кожен викладач в рамках статуту і положень університету визначає регламент проведення занять, здачі завдань та сесії. На початку навчального року староста або замісних має взяти у викладачі робочі контакти та погодити із ним порядок навчання групи, оцінювання та здачі завдань, заліків і екзаменів.

Кожна навчальна дисципліна має свій паспорт - документ, де прописані навчальні теми, параметри оцінювання та інші важливі відомості. Ознайомитися з паспортами дисциплін 172 спеціальності можна тут.

Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій

вітає зі вступом і бажає успіхів!