З Днем знань та початком нового навчального року!

17:07, 05-09-2023

День знань – це чудове свято. Шановні студенти, кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій, дорогі студенти, у день знань хочеться побажати вам прагнення до знань і здійснення всіх поставлених цілей. Хай буде радісною і незабутнє студентське життя, нехай іспити і заліки легко здаються, хай завжди буде настрій хорошим і вдалим життєвий шлях.

Для першокурсників відкриваються двері в захоплюючий незвіданий світ творчого наукового пошуку, оволодіння своєю спеціальністю.

Сердечно вітаємо вас та професорсько-викладацький склад, аспірантів, студентів, усіх працівників Державного університету інформаційно- комунікаційних технологій із Днем знань та початком нового навчального року.

1 вересня – це початок нового етапу в плідній роботі педагогів та студентів.
Особливо хочу привітати першокурсників. Ви вступили до одного з найкращих ЗВО держави, провідного університету в галузі телекомунікацій та інформатизації.

З новим навчальним роком, з новими відкриттями, з новими знаннями! Хай прийдешній навчальний рік допоможе втілити в життя все задумане.  Вірте в себе, ставте перед собою нові цілі, і ви обов’язково досягнете! Надихайтеся кожним новим днем. Удачі і наснаги у навчанні!

В нашому університеті працює потужний, досвідчений професорсько-викладацький склад, використовується сучасна навчально-матеріальна база, в тому числі з елементами інтерактивних технологій. Всі викладачі прикладуть максимум зусиль щоб надати вам теоретичних знань та практичних навичок, озброїти вас знаннями, вміннями та компетенціями. І через 5 років  Ви будете працювати на підприємствах та установах галузі, ви весь час відчуватимете користь від отриманих знань в наших стінах та з гідністю будете нести почесне звання випускника Державного університету інформаційно – комунікаційних технологій.

Від щирого серця колектив кафедри вітає студентів з Днем знань і бажає їм міцного здоров’я, творчої наснаги та успіхів у навчанні.