Переваги навчання у Навчально-наукового інституту телекомунікацій, втілені у навчальний процес Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

11:55, 05-10-2023

Сьогодні відбулася зустріч директора Навчально-наукового інституту телекомунікацій Кравченко Владислава Ігоровича з науково-педагогічними працівниками та студентами 1 курсу інституту телекомунікацій. Розглядались два питання: досягнення інституту телекомунікацій та правила поведінки при оголошенні повітряної тривоги.

На кафедрах інституту впроваджено та реалізовано інноваційний зміст навчання, який передбачає навчання студентів тому, що потрібно і як потрібно у відповідності до вимог сучасного розвитку науки і техніки та компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців, що дозволяє випускникам бути гарантовано працевлаштованими.

Навчально-матеріальна база Університету визнана Міністерством освіти і науки України найкращою серед закладів вищої освіти, про що свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу».

У 2023 році Університетом на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  було придбано сучасніше обладнання супутникового зв’язку Starlink від американської компанії SpaceX. Це дає можливість студентам вже з першого курсу вивчати сучасні технології безпроводової предачі даних, а також отримати практичні навички по встановленню та налаштуванню до роботи обладнання супутникового зв’язку Starlink. З цією метою кафедрою мобільних та відеоінформаційних технологій  для всіх спеціальностей Університету викладається дисципліна «Налаштування  та застосування супутникового зв’язку Starlink».

Завдяки плідній співпраці Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій з одним з найбільших інтернет-провайдерів України ТОВ «Мережа Ланет», в Університеті та гуртожитку побудовано та успішно експлуатується локальна мережа доступу до глобальної мережі Інтернет зі швидкістю 5 Гбіт/с.

Окрім навчання наші студенти приймають активну участь у спортивних змаганнях. Так, у 2023 році спортивні команди Університету брали участь у змаганнях XVIII літньої Універсіади м. Києва з різних видів спорту.

Навчально-науковий інститут телекомунікацій - стрижневий інститут Університету, який обладнаний сучасними програмно-апаратними комплексами останнього покоління та програмним забезпеченням провідних компаній світу у сфері IT технологій. Все це у поєднанні з інноваційним змістом навчання та безцінним досвідом науково-педагогічних працівників забезпечує студентів необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками для побудови свого фінансово незалежного та щасливого майбутнього.

Колектив кафедри  МВТ дуже вдячний директору Навчально-наукового інституту телекомунікацій Кравченко Владиславу Ігоровичу за детальну доповідь про здобутки інституту телекомунікацій та правила поведінки при повітряної тривозі.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  за освітньою програмою:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”
та
магістрів
“Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;
 тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

або
 приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:
 Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136
 з 9:00 до 16:00 !!!