Укр.

Участь кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій в міжнародній конференції для країн Європи «Перспективні технології цифрової трансформації і проблеми їх впровадження в світі та в Україні»

15:04, 14-12-2023

14.12.23р. в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій  відбулась Міжнародна конференція для країн Європи «ПЕРСПЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ І ПРОБЛЕМИ ЇХ ВПРОВАДЖЕННЯ В СВІТІ ТА В УКРАЇНІ».

Тематика конференції була присвячена актуальним питанням технологій цифрової трансформації і проблемам їх впровадження в Україні та у всьому світі:

• СЕСІЯ 1: «Новітні технології цифрової трансформації»
  • СЕСІЯ 2: «Проблеми впровадження нових технологій  для цифрової трансформації»
  • СЕСІЯ 3: «Цифрова трансформація: кібербезпека, надання послуг»

Для участі в конференції були залучені провідні фахівці Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій та представники кафедри МВТ.

Професором кафедри Мобільних та Відеоінформаційних Технологій Макаренко Анатолієм було розкрито питання щодо перспектив та проблем впровадження технологій п'ятого покоління в Україні.

Невід’ємною складовою цифрової трансформації держави є розвиток технологій мобільного зв’язку. Технології п'ятого покоління мають потенціал стати важливим чинником у цифровій трансформації та промисловій революції в Україні, зокрема у сферах телекомунікацій та Індустрії 4.0. 5G відкриває широкі можливості застосування не тільки в мобільному зв'язку, але й у таких областях, як охорона здоров’я, транспорт і логістика, розумні міста, а також в сільському господарстві та освіті. Впровадження 5G стикається з рядом проблем, включаючи високі витрати на розгортання, недостатньо розвинену інфраструктуру, ризики кібербезпеки, та проблеми з енергоспоживанням.

5G-технології – рушійна сила цифрової трансформації держави!

Колектив кафедри вітає креативну і цілеспрямовану молодь! Якщо ви маєте бажання розширити свої знання і навички в галузі телекомунікацій, ми вас запрошуємо приєднатися до нашої спільноти. Вас чекають цікаві лекції, практичні заняття та можливість взаємодії з нашим професійним колективом. Разом ми можемо досягти великих висот у вашій освітній та науковій подорожі!

Підписуйтесь на спільноти та будьте першими в курсі усіх подій кафедри МВТ, приєднуйся до нас у соцмережах:

#мвт #мвтвступ #дуікт #дуіктвступ #зно #нмт #нмт2024 #вступ2024