Укр.

Як успішно здати сесію. Стоп хвилювання!

10:26, 25-12-2023

Шановні наші студенти, вже розпочалась сесія і кожен з вас відчуває емоційну напругу перед заліками та іспитами. Це пояснюється тим, що іспит сприймається як своєрідна критична ситуація, що впливає на соціальний статус і подальші перспективи навчання.

Звичайно, найбільшої впевненості на іспиті додає знання матеріалу, однак існує кілька важливих правил, які допоможуть якнайкраще підготуватись до сесії.

Краще відмовитись від вживання заспокоюючих засобів та медикаментів – вони гальмують мозкову діяльність і заважають концентруватись. Медикаменти краще замінити повноцінним здоровим сном і прогулянками на свіжому повітрі. Збалансований режим роботи і відпочинку допоможе відновити фізичні та психічні сили організму.

Важливе правило – повноцінне харчування. Їжа повинна бути багата на білок – сир, сметана, яйця, м'ясо, бобові тощо. Він слугує будівельним матеріалом для організму та насичує головний мозок, що полегшує сприймання та запам’ятовування інформації. Також слід збагатити їжу вітамінними продуктами – овочами та фруктами, які зарядять організм бадьорістю та енергією. Вживання різноманітних каш, які багаті на вітаміни та мікроелементи, активізують мозкову діяльність. Перед самим іспитом можна з’їсти небагато шоколаду – це допоможе сконцентруватися на завданні.

Необхідною умовою є мотивація, чим вона сильніша – тим легше підготуватися до сесії. Визначте для себе цілі підготовки. Вибирайте мотивацію, яка стосується аспектів самореалізації, майбутніх професійних досягнень.

Перш ніж готуватися до екзамену, потрібно скласти план. В залежності від того, хто ви – «жайворонок» чи «сова», необхідно максимально звільнити першу чи другу половину дня. Варто чітко визначити, що саме сьогодні ви будете вивчати. Поки не стомились – варто взятись за найскладніший матеріал, а якщо в голову зовсім нічого не лізе – починайте з того, що вам більше до душі, що знаєте краще всього.

Якщо у вас краще працює зорова пам'ять – малюйте схеми пройденого матеріалу, якщо слухова – розкажіть прочитане сусіду по кімнаті. Можна застосовувати обидва прийоми одночасно.

Перед самим іспитом важливо добре виспатись, щоб мозок працював на повну силу. Ну і, звичайно, успіх неможливий без впевненості в собі, будьте спокійними та рішучими! УСПІХІВ ВАМ!

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;

тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

Підписуйтесь на наші спільноти щоб бути першими в курсі усіх подій кафедри МВТ:

#мвт #мвтвступ #дуікт #дуіктвступ #зно #нмт #нмт2024